Kontakt

Karolina Matyba

+48 507 200 963

 psycholog@strefa-zmiany.pl

  Poznań, ul. Pasieka 36a 

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas studiów realizowałam ścieżkę Psychologii Klinicznej, ze specjalnością Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych oraz Seksuologia Kliniczna.

Ukończyłam także Studia Podyplomowe „Seksuologia Kliniczna-Opiniowanie, Edukacja, Terapia” przy Instytucie Psychologii UAM oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu, a obecnie jestem w procesie certyfikacji na seksuologa klinicznego. Kontynuuję naukę w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoje kompetencje podnoszę również uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży na Oddziale Chorób Psychotycznych w Centrum Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu, Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w Poznańskiej Pracowni Psychodynamicznej, gdzie odbywałam staż kliniczno-seksuologiczny z zakresu opiniowania sądowego. Pracowałam również jako psycholog w Centrum Integracji Społecznej w Poznaniu, gdzie udzielałam wsparcia psychologicznego osobom bezrobotnym i zagrożonym wykluczeniem społecznym, a także prowadziłam warsztaty psychologiczne.

Obecnie pracuję jako psycholożka i psychoterapeutka na Oddziale Dziennym Neuroafektywnym dla osób dorosłych w  Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Zalasewie. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.